У понедељак 24. децембра 2018. одржан је још један у низу концерата које су наши ђаци извели у Дому за одрасла непокретна лица на Бежанијској Коси у организацији професорке Тијане Крстић – уз логистичку подршку домара наше школе -Милана, који омогући пренос школске клавинове, и комби превоз који нам пошаље Дом. Овог пута, програм  су извели само ученици као солисти и у камерним саставима.
Иначе ови концерти постају, може се рећи, традиција – одржавају се од 2010. по угледу на ранију праксу наше школе, понекад и два пута годишње, обично пред празнике и увек протекну у изузетно надахнутој и топлој атмосфери, са добро уклопљеним програмом у чијем одабиру се руководи и жељама корисника Дома, са којима смо већ остварили пријатељство (омиљене су соло-певачке тачке, хармоника, камерни ансамбли..)