У Свечаној сали хотела Москва  у Београду, 27.12.2018.год., додељене су награде Најбољим едукаторима Србије 2018.год. које додељује Удружење Живојин Мишић. На отварању свечаности наступили су ученици наше школе Симовић Лука 1.раз.ср.шк. и Томић Јован 1.раз.ср.шк., обојица из класе професорке Данијеле Ракић која је  награду Најбољи едукатори Србије  примила за 2017.год. Ове године професорка је примила Захвалницу за сарадњу са Удружењем.

Ова година је била велики јубилеј како  Удружења тако  и овог пројекта,  Ово је пета година од оснивања Удружења Живојин Мишић и пета генерација Најбољих едукатора Србије. На свечаности поводом додељивања награда најбољим наставницима окупиле су се бројне званице из сфере образовања, најбољи наставници Србије и бројни сарадници и пријатељи Удружења.