Ученици средње музичке школе „Коста Манојловић“ наступили су на новогодишњој прослави Спортског друштва „Раднички“.

СД „Раднички“ иде у сусрет  великом јубилеју, прослави стогодишњице постојања док ће наша школа следеће године прославити осамдесет година рада. За ово спортско друштво везана су знаменита имена Српског спорта и данас у њему стасавају генерације младих спортиста.

Прослава је била организована као дефиле најмлађих спортиста а наши ученици су припремили уметнички део програма који је публика веома лепо прихватила и наградила  аплаузима.

Наступили су Јован Томић и Лука Симовић из класе Д. Ракић, Владета Маринков из класе В. Бакиш и трио Јелисавета Зорић, Андрија Секулић и Владета Маринков из класе Т. Крстић.

Било нам је велико задовољство да прихватимо позив и учествујемо у овом догађају а  љубазним домаћинима се од срца захваљујемо на гостопримству.

Публика