АПРИЛ 2017.


Субота, 01.04. ЗМБШС – Републичко такмичење, камерни састави
15-21 УМБПС – Фестивал словенске музике
Недеља, 02.04. 10-15 УМБПС – Мастерклас, Елена Кузнецова, клавир
15-18 УМБПС – Мастерклас, Људмила Сафонова, сопран
Уторак, 04.04. 15.30 Интерни час виолине, класа Јелена Вукајловић
19.00 Интерни час гудача
Среда, 05.04. 9-16 Школско такмичење гудача
19.00 Интерни час гудача
Четвртак, 06.04. 09-18 Школско такмичење гудача
18.00 Интерни час гудача
Петак, 07.04. 9-16 Школско такмичење гудача
12.30 Педагошки колегијум и одељенске старешине СМШ (соба 33)
18.00 Интерни час гудача
Субота, 08.04. 20.00 Хуманитарни концерт ученика наше школе
Недеља, 09.04. 12.30 УМБПС – Републичко такмичење гудача
Понедељак, 10.04. ПОСЛЕДЊИ ДАН ЗА УПИСИВАЊЕ ОЦЕНА У ДНЕВНИКЕ СМШ
18.00 Интерни час одељења „В. Рамадановић“
19.00 Интерни час клавира
20.00 Завршни концерт Школског такмичења гудача
Уторак, 11.04. 10.00 Концерт за вртић
12.30 СЕДНИЦА НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА – тромесечје
17.00 Интерни час клавира, класе Невена Стојановић и Татјана Бајић
18.00 Интерни час одељења „В. Рамадановић“
19.00 Интерни час клавира
Среда, 12.04. 10.00 Концерт за вртић
12-16 Мастерклас, проф. Панта Величковић, виола
18.00 Интерни час хармонике
19.00 Интерни час клавира
13.04. – 17.04.2017. Ускршњи распуст
Уторак, 18.04. 18.00 Интерни час гитаре
Среда, 19.04. 19.00 Интерни час соло певања
Четвртак, 20.04. 19.00 Интерни час соло певања
Петак, 21.04. 18-20 Концерт „Музика Битлса“, класа Владислав Стајевић
Субота, 22.04. 10.00 Интерни час клавира, класа Емилија Петковић
15.00 Интерни час клавира, класа Ана Живановић
16.00 Интерни час контрабаса, класа Борислава Лаловић
19.00 Концерт, класа Дина Хаџиомеровић
гости: студенти ФМУ, класа Наташа Митровић
Недеља, 23.04. 10.00 Бејби Артиш – концерт за бебе (0-3 године)
11.30 Бејби Артиш – концерт за бебе (0-3 године)
13.00 Бејби Артиш – концерт за бебе (4-6 године)
Понедељак, 24.04. 10.00 Семинар барокне интерпретације – Каролина Бетер, флаута
18.00 Интерни час хармонике
19.00 Интерни час гудача
20.00 Интерни час, класа Радивој Лазић
Уторак, 25.04. 18.00 Интерни час дувача
19.00 Интерни час гудача
19.00 Интерни час клавира
Среда, 26.04. 17.30 Интерни час клавира
Четвртак, 27.04. 17.00 Интерни час соло певања
18.00 Интерни час клавира
19.00 Јавни час гудача
20.00 Интерни час, класа Радивој Лазић
Петак, 28.04. 18.00 Интерни час хармонике
Субота, 29.04. 16.00 Интерни час, класа Борислав Лаловић
17.00 Интерни час корепетиције
19-21 Јавни час клавира

ПРЕСЛУШАВАЊЕ ЗА ФЕСТИВАЛ БИЋЕ ОДРЖАНО 05.05.2017.

Март 2017.


Среда, 01.03. Мастерклас – Милош Поповић, клавир
18.00 Интерни час клавира
19.00 Интерни час певача
Четвртак, 02.03. Мастерклас – Милош Поповић, клавир
19.00 Интерни час клавира
Петак, 03.03. Мастерклас – Милош Поповић, клавир
16.00 Интерни час виолине, класа Јелена Вукајловић
18.00 Интерни час клавира
19.00 Интерни час дувача
20.00 Концерт – Алекса Поповић, саксофон
Субота, 04.03 Мастерклас – Милош Поповић, клавир
18.00 Интерни час певача
19.00 Јавни час клавира
Понедељак, 06.03. 09.00 састанак Ученичког парламента (велика сала)
16.00 концерт за ОШ „Мајка Југовића“
18.00 Интерни час певача
19.00 Интерни час гудача
Уторак, 07.03. 15.30 Интерни час виолине, класа Јелена Вукајловић
18.00 Интерни час хармонике
19.00 Интерни час гудача
Среда, 08.03. 16.00 концерт за ОШ „Светозар Милетић“
18.00 Интерни час клавира
19.00 Интерни час гудача
20.00 Интерни час певача
Четвртак, 09.03. 12.30 СЕДНИЦА НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА
19.00 Интерни час клавира
Петак, 10.03. 15.30 Интерни час виолине, класа Јелена Вукајловић
18.00 Интерни час клавира
19.00 Интерни час дувача
Субота, 11.03. 17.00 Интерни час клавира, класа Ивана Тодоровић
18.00 Интерни час певача
Понедељак, 13.03. 18.00 Интерни час хармонике
19.00 Концерт – Вук Божиловић и Душан Гроздановић, клавир
Уторак, 14.03. 18.00 Интерни час певача
19.00 Концерт – Мина Ристић, клавир и Исидора Драмићанин, виолина
19.30 Концерт одсека дувача
(сала театра Карт Бланш – Карађорђева 9, Земун)
Среда, 15.03. 10-17 Школско такмичење клавира
18.00 Интерни час соло певача
19.00 Концерт ученика – класа Ивана Тодоровић
Четвртак, 16.03. 10-17 Школско такмичење клавира
19.00 Концерт ученика – класа Ивана Тодоровић
Петак, 17.03. 10-17 Школско такмичење клавира
19.00 Интерни час дувача
Субота, 18.03. 10-17 Школско такмичење клавира
18.00 Интерни час певача
Недеља, 19.03. 10.00 Бејби Артиш – концерт за бебе (0-3 године)
11.30 Бејби Артиш – концерт за бебе (0-3 године)
13.00 Бејби Артиш – концерт за бебе (4-6 године)
Понедељак, 20.03. 18.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
19.00 Интерни час клавира
Уторак, 21. 03. 17.30 Интерни час гитаре
19.00 Интерни час клавира
Среда, 22.03. 17.00 Интерни час клавира
19.30 ЗЕМУНСКЕ МУЗИЧКЕ ВЕЧЕРИ – Немања Остојић, гитара
19.00 Заједнички концерт мш „В. Лисински“ и мш“К. Манојловић“(сала мш „В. Лисински“)
Четвртак, 23.03 17.00 Концерт класе Данијеле Ракић
18.00 Јавни час клавира, завршни концерт такмичења
Петак, 24.03. 17.30 Интерни час дувача
19.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
Субота, 25.03. 19.00 Концерт класе Наташе Митровић, клавир (ФМУ)
Недеља, 26.03. Фестивал – Удружење „Мокрањац“
Понедељак, 27.03. Мастерклас – Драгутин Младеновић, виолина
18.00 Родитељски састанак за 1. разред ОМШ (велика сала)
Уторак, 28.03. Мастерклас – Драгутин Младеновић, виолина
Среда, 29.03. 19.00 Концерт класе Иване Аћимоски, виолина (ФМУ)
Четвртак, 30.03. Републичко такмичење – камерни ансамбли (велика сала) 
Петак, 31.03. Републичко такмичење – камерни ансамбли (велика сала)

Поштоване колеге, због одржавања Републичког такмичења у сали наше школе, у појединим учионицама мораће да дође до измена у распореду рада, које ће бити накнадно објављене. Хвала вам унапред на разумевању!

Фебруар 2017.


Понедељак, 13.02. Мастерклас – Маја Богдановић, виолончело
Уторак, 14.02. Мастерклас – Маја Богдановић, виолончело
Среда, 15.02. 16.00 Интерни час соло певања, класа Ана Јовановић
Петак, 17.02. 17.00 Интерни час клавира, класа Зорица Вукосављевић
Субота, 18.02. 18.00 Интерни час соло певања
20.00 Концерт класе Дине Хаџиомеровић, клавир
Недеља, 19.02. семинар „Употреба клавира у настави солфеђа“, Владимир Јовановић (за учеснике из других школа)

 

Понедељак, 20.02. 17.00 Интерни час гитаре
18.00 Интерни час клавира
Уторак, 21.02. 18.00 Интерни час клавира
Среда, 22.02. 17.00 Интерни час клавира
19.00 Интерни час гудача
20.00 Интерни час певача
Четвртак, 23.02. 12-18.00 такмичење „Златна сирена“ (велика сала)
18.00 Интерни час певача
19.00 Интерни час гудача
Петак, 24.02. 17.00 Интерни час дувача
19.00 Интерни час гудача
Субота, 25.02. 10-20.00 „Квизум“ – квиз из теоретских предмета (велика сала)
Недеља, 26.02. 10-20.00 „Квизум“ – квиз из теоретских предмета (велика сала)
Понедељак, 27.02 мастерклас – Милош Поповић, клавир
18.00 Интерни час хармонике
19.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
Уторак, 28.02. Мастерклас – Милош Поповић, клавир
12.30 Педагошки колегијум (руководиоци стручних већа)
18.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
19.00 Интерни час дувача

 


Јануар 2017.


Среда, 11.01. 17.00 Интерни час, класа Ивана Тодоровић
19.00 Интерни час клавира
Четвртак, 12.01. 19.00 Интерни час клавира
Петак, 13.01. 13.00 Састанак Организационог одбора за прославу Св. Саве
(директор и помоћници, Соња Ђукић, Бранислав Љубинковић)
19.00 Интерни час клавира
Субота, 14.01. 16.00 Интерни час корепетиције и камерне музике
класе: Стеван Врца, Наташа Кузманоски, Дина Хаџиомеровић
18.00 Интерни час певача
19.00 Концерт – Лука Милановић, виолина и Наташа Кузманоски, клавир
Недеља, 15.01. Семинар, проф. Владимир Јовановић – Употреба клавира у настави солфеђа
Понедељак, 16.01. 17.00 Интерни час, класа Снежана Милчић
18.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
19.00 Интерни час хармонике
Уторак, 17.01. 12.30 Педагошки колегијум (руководиоци стручних већа) и одељенске ст. СМШ
17.00 Интерни час хармонике
18.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
19.00 Интерни час дувача
Среда, 18.01 15.30 Интерни час, класа Борислав Лаловић
17.00 Интерни час, класа Милица Бабовић
19.00 Концерт – класа Наташа Митровић ФМУ и Дина Хаџиомеровић, клавир
19.30 Комисија Наставничког већа – преслушавање за прославу Св. Саве
(хор ОМШ и СМШ – мала сала)
Четвртак, 19.01. 16.00 Интерни час, класа Ана Јовичић
17.30 Концерт студената ФМУ – класа Мадлен Стокић, виолина
Петак, 20.01. Разредни испит – хор ОМШ (сатница и спискови ће бити објављени,
одељенске старешине ОМШ имају обавезу да обавесте своје ученике)
17.30 Концерт студената са Академије у Новом Саду, клавир
19.00 Интерни час клавира
Субота, 21.01. Разредни испит – хор ОМШ (сатница и спискови ће бити објављени,
одељенске старешине ОМШ имају обавезу да обавесте своје ученике)
10.00 Интерни час, класа Марија Јовановић и Милена Страхињић
17.00 Интерни час, класа Радмила Рашовић
19.00 Интерни час, класа Дина Хаџиомеровић
Недеља, 22.01. 10.00 Baby Artish – концерт за узраст 0-3 године
11.30 Baby Artish – концерт за узраст 0-3 године
13.00 Baby Artish – концерт за узраст 4-6 година
Понедељак, 23.01. 16.00 Интерни час, класе Ана Јовичић и Снежана Милчић
18.00 Интерни час гудача
19.00 Интерни час клавира
Уторак, 24.01. ПОСЛЕДЊИ ДАН ЗА УНОС ОЦЕНА ЗА СМШ
дневници СМШ морају да буду у зборници у периоду 11.00-15.00
УПИСИВАЊЕ ОЦЕНА ЈЕ РАДНА ОБАВЕЗА НАСТАВНИКА
САСТАНЦИ СТРУЧНИХ ВЕЋА (руководиоци заказују термине)
16.00 Интерни час, класа Борислав Лаловић
18.00 Интерни час гудача
19.00 Интерни час клавира
Четвртак, 26.01. Одељенска већа СМШ
12.00 1. разред; 12.30 2. разред; 13.00 3. разред; 13.30 4. разред
10.00 Преслушавање за Републичко такмичење – клавири (са паузом за од. већа)
18.30 Прослава школске Славе Свети Сава (велика сала)
Петак, 27.01 РАДНИ, НЕНАСТАВНИ ДАН
10.00 СЕДНИЦА НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА – КРАЈ 1. ПОЛУГОДИШТА
14.00 Подела књижица ученицима СМШ – у ОШ „Лазар Саватић“

ЗИМСКИ РАСПУСТ ПОЧИЊЕ ОД СУБОТЕ, 28.01.2017.
ПРВИ НАСТАВНИ ДАН НАКОН ЗИМСКОГ РАСПУСТА ЈЕ ПОНЕДЕЉАК, 13.02.2017.

Децембар 2016.


Четвртак, 01.12. 16.00 Солистички концерт – Барна Ендре, клавир
19.00 Концерт поводом Дана школе (одсек клавира) – велика сала
Субота, 03.12. 10.00 интерни час – класа Емилија Петковић, клавир
20.00 Концерт поводом Дана школе (сви одсеци) – Београд. филхармонија
Недеља, 04.12. 10.00 пројекат „Baby Artysh“ – концерт за бебе (0-3 год.)
11.30 пројекат „Baby Artysh“ – концерт за бебе (0-3 год.)
13.00 пројекат „Artysh Kid“ – концерт за најмлађе (4-6 год.)
Понедељак, 05.12. 19.00 НЕРАДНО ПОПОДНЕ (матична зграда и ООН)
Концерт поводом Дана школе (сви одсеци) – велика сала
Уторак, 06.12. 19.00 НЕРАДНИ ДАН (матична зграда и одељење „Вељко Рамадановић“)
Концерт поводом Дана школе (хармонике, гитаре, соло певање)
сала театра Карт Бланш – Карађорђева 9, Земун
Среда, 07.12. 12.30 Састанак градске секције за теоретске предмете – мала сала
19.00 Концерт поводом Дана школе (одсек клавира) – велика сала
Четвртак, 08.12. 18.00 Интерни час клавира
19.00 Интерни час певача
Петак, 09.12. 19.30 ЗЕМУНСКЕ МУЗИЧКЕ ВЕЧЕРИ – Милош Поповић, клавир
Субота, 10.12. 9-17 Мастерклас – Милош Поповић, клавир
семинар „Рад са тешким родитељима“ – мала сала
19.00 Интерни час певача
Недеља, 11.12. 9-17 семинар „Рад са тешким родитељима“ – мала сала
Понедељак, 12.12. 19.00 Интерни час хармонике
20.00 Интерни час – класа Татјана Бошковић, виолина
Уторак, 13.12. 19.00 Мастерклас – Милош Поповић, клавир
Заједнички концерт МШ „Лисински“ и МШ „Коста Манојловић“
велика сала
Среда, 14.12. 9-17 Мастерклас – Милош Поповић, клавир
17.30 Концерт поводом Дана школе (одсек гудача) – велика сала
19.00 Интерни час соло певања
Четвртак, 15.12. 9-17 Мастерклас – Милош Поповић, клавир
19.00 Интерни час соло певања
20.00 Концерт класе Момчило Матић, виолина
Петак, 16.12. 9-17 Мастерклас – Милош Поповић, клавир
18.00 Костимирани концерт ученика млађих разреда ОМШ
Субота, 17.12 9-17 Мастерклас – Милош Поповић, клавир
9-17 семинар „Рад са тешким родитељима“ – мала сала
19.00 Интерни час хармонике
20.00 Концерт – Леана и Јована Николов, виолина и клавир
Недеља, 18.12. 9-17 семинар „Рад са тешким родитељима“ – мала сала
Понедељак, 19.12. 19.00 Интерни час соло певања
Уторак, 20.12. 18.00 Интерни час гитаре
20.00 Концерт поводом Дана школе (одсек дувача) – Арт Гет галерија
21.00 Концерт поводом Дана школе (одсек клавира) – Арт Гет галерија
Среда, 21.12. 16.00 Интерни час – класа Дина Хаџиомеровић, клавир
19.00 Интерни час гудача
Четвртак, 22.12. 17.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
18.00 Интерни час гудача
19.30 ЗЕМУНСКЕ МУЗИЧКЕ ВЕЧЕРИ – концерт професора
Петак, 23.12. 12.30 СЕДНИЦА НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА
15.30 Интерни час – класа Анета Црнобрња, клавир
17.00 Интерни час хармонике
18.00 Интерни час гудача
19.00 Интерни час одељења „Вељко Рамадановић“
Субота, 24.12. 17.00 Интерни час корепетиције
19.00 Интерни час соло певања
Понедељак, 26.12. 19.00 Интерни час клавира
Уторак, 27.12 17.00 Интерни час – класе А. Раичковић, Т. Бајић, Н. Стојановић, клавир
18.00 Интерни час дувача
19.00 Интерни час клавира
Среда, 28.12. 19.00 Предавање и радионица о компоновању за филм – в. сала и студио
(Матеа Прљевић, „Jeff Russo Studio, Los Angeles, California)
Интерни час клавира
Четвртак, 29.12. 16.00 Новогодишњи концерт – класа Радивој Лазић
18.00 Интерни час соло певања
19.00 Јавни час клавира
Петак, 30.12. 17.00 Новогодишња представа за децу запослених

НОВОГОДИШЊИ РАСПУСТ ТРАЈЕ ОД 31.12.2016. ДО 08.01.2017.

kosta-manojlovic-novogodisnja-cestitka

Новембар 2016.


Уторак, 01.11. 10.00 Концерт за вртић
Четвртак, 03.11. 10.00 Концерт за ОШ „Светозар Милетић“
17.00 Интерни час – класа Радивој Лазић
19.00 Интерни час – одсек соло певања
Петак, 04.11. 15.30 Интерни час – класа Јелена Вукајловић
19.30 ЗЕМУНСКЕ МУЗИЧКЕ ВЕЧЕРИ – Александар Сердар, клавир
Субота, 05.11. 14.00 Интерни час – класа Тања Јаблановић/td>
16.00 Интерни час – класа Дина Хаџиомеровић
20.00 Интерни час – одсек соло певања
Понедељак, 07.11. 15.30 Интерни час – одсек гудача
Уторак, 08.11. 18.00 Интерни час – одсек гудача
19.00 Интерни час – одсек клавира
Среда, 09.11. 18.00 Интерни час – одсек гудача
19.00 Интерни час – одсек клавира
Четвртак, 10.11. 17.00 Интерни час – класа Радивој Лазић
18.00 Интерни час – одсек хармонике
19.00 Интерни час – одсек соло певања
20.00 Интерни час – одсек клавира
Понедељак, 14.11. 20.00 Интерни час – одсек соло певања
Уторак, 15.11. 18.00 Интерни час – одсек дувача
19.00 Завршни коцерт мастеркласа Александра Синчука, клавир
Среда, 16.11. 16.00 Интерни час – класа Дина Хаџиомеровић
17.00 Интерни час – одсек гудача
18.00 Интерни час – класа Синиша Радојчић
19.00 Интерни час – класа Олга Малевић Ђорђевић
Петак, 18.11. 19.00 Концерт – класа Владислав Стајевић
Субота, 19.11. 15.30 Интерни час – класа Смиља Јосифоски
17.00 Интерни час – класа Ана Вујадиновић
18.00 Интерни час – одсек хармонике
Понедељак, 21.11. 17.00 Интерни час – класа Дина Хаџиомеровић
18.00 Интерни час – одсек соло певања
19.00 Интерни час – одсек гудача
Уторак, 22.11. 17.00 Интерни час – одсек гитаре
18.00 Интерни час – одсек хармонике
19.00 Интерни час – одсек гудача
Среда, 23.11. 19.00 Интерни час – одсек гудача
Четвртак, 24.11. 18.00 Интерни час – одсек соло певања
Петак, 25.11. 17.30 Интерни час – одсек дувача
19.00 Концерт поводом Дана школе – одсек хармонике
Субота, 26.11. 18.00 Концерт поводом Дана школе – одсек гудача
Понедељак, 28.11. 18.00 Интерни час – одељење „Вељко Рамадановић“
19.00 Интерни час – одсек клавира
Уторак, 29.11. 17.00 Интерни час – одсек дувача
18.00 Интерни час – одељење „Вељко Рамадановић“
19.00 Интерни час – одсек клавира
Среда, 30.11. 18.00 Интерни час – одсек соло певања
19.00 Интерни час – одсек клавира

Октобар 2016.


Уторак, 04.10. 18.00 Интерни дувача
19.00 Интерни гудача
Среда, 05.10. 18.00 Интерни клавира
19.00 Интерни гудача
Четвртак, 06.10. 18.00 Интерни гудача
19.00 Интерни клавира
Петак, 07.10. 19.00 Интерни клавира
Понедељак, 10.10. 18.00 Интерни хармонике
19.00 Интерни певача
Уторак, 11.10. 19.00 Интерни дувача
Субота, 15.10. 19.00 Концерт поводом Дана белог штапа
Уторак, 18.10. 18.00 Интерни гитаре
Среда, 19.10. 19.00 Интерни хармонике
Четвртак, 20.10. 19.00 Интерни певача
Петак, 21.10. 19.00 Интерни дувача
Субота,22.10. 19.00 Интерни певача
Понедељак, 24.10. 17.00 Интерни одељења „В. Рамадановић“
18.00 Интерни клавира
19.00 Интерни гудача
Уторак, 25.10. 17.00 Интерни одељења „В. Рамадановић“
18.00 Интерни гудача
19.00 Интерни клавира
Среда, 26.10. 18.00 Интерни гудача
19.00 Интерни клавира
20.00 Интерни певача
Четвртак, 27.10. 18.00 Интерни певача
19.00 Јавни клавира
Петак, 28.10. 17.00 Интерни хармонике
18.00 Интерни дувача
19.00 Јавни гудача

Јун 2016.


среда, 01.06. 14.00 интерни час – кл. Ивана Тодоровић
17.00 концерт Музичког забавишта, група А (велика сала)
четвртак, 02.06. 17.00 концерт Музичког забавишта, група Б (велика сала)
18.00 интерни час – кл. Ивана Тодоровић
19.00 интерни час корепетиције – кл. Кузманоски, Врца, Хаџиомеровић
20.00 интерни час клавира посвећен Светлани Крстић
недеља, 05.06. 20.00 КОНЦЕРТ ОДЕЉЕЊА „ВЕЉКО РАМАДАНОВИЋ“ (СКЦ)
субота, 11.06. 19.00 интерни час  – кл. Дина Хаџиомеровић
петак, 17.06. 17.00 предавање проф. Радмиле Бакочевић (соло певање)

Мај 2016.


Субота, 07.05. 19.00 Такмичење „Коњовић“ – флаута
Интерни час клавира
Недеља, 08.05. Такмичење „Коњовић“ – флаута
Понедељак, 09.05. 18.00 Интерни час, кл. А. Јовановић – соло певање
19.00 Јавни час клавира
Уторак, 10.05. – Четвртак, 12.05. Такмичење „Коњовић“ – соло певање
Среда, 11.05. 19.00 ФЕСТИВАЛ ОСНОВНИХ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ
(наступ екипе и оркестра ОМШ у Зајечару)
Концерт ученика клавирског одсека у Зајечару и Бору
Интерни час дувача
Четвртак, 12.05. 19.00 Интерни час клавира
Петак, 13.05. 18.00 Интерни
час хармонике
19.00 Интерни час клавира
Субота, 14.05. 12.00 Концерт на Земунском кеју – одсек дувача
18.00 Интерни час, кл. А. Лазендић – солфеђо и контрапункт
19.00 Интерни час клавира
Понедељак, 16.05. 16.00 Интерни час, кл. Б. Лаловић – контрабас
17.00 Интерни час, кл. А. Јовановић – соло певање
18.00 Интерни час гитаре
19.00 Интерни час гудача
20.00 Концерт студената ФМУ, кл. Наташа Митровић – клавир
Уторак, 17.05. 19.00 Интерни час гудача
Среда, 18.05. 10.00 Концерт ученика школе за вртић (велика сала)
16.00 Интерни час гудача
17.00 Интерни час хармонике
18.00 Интерни час дувача
19.00 Интерни час гудача
Четвртак , 19.05. 17.00 Концерт клавирског одсека мш „С. Бинички“
18.00 Интерни час, кл. А. Јовановић – соло певање
19.00 Интерни час корепетиције кл.Н. Кузманоски, С. Врца, Д. Хаџиомеровић
20.00 Интерни час певача
Петак, 20.05. 20.00 Интерни час певача
Субота, 21.05. 12.00 Концерт на Земунском кеју – оркестар ОМШ
19.00 Интерни час дувача
Недеља, 22.05. 20.00 ЗАВРШНИ КОНЦЕРТ – Задужбина И. М. Коларца
Понедељак, 23.05. 17.00 Интерни час, кл. А. Јовановић – соло певање
18.00 Интерни час одељења „В.Рамадановић“
19.00 Интерни час хармонике
Уторак, 24.05. 17.00 Интерни час, кл. С. Милчић и А. Јовичић – клавир
19.00 Интерни час одељења „В.Рамадановић“
Среда, 25.05. 17.00 Интерни час, Н. Стојановић, Т. Бајић, А. Раичковић – клавир
19.00 Интерни час клавира
Четвртак, 26.05. 17.00 Интерни час, кл. А. Јовановић – соло певање
18.00 Интерни час дувача
19.00 Интерни час клавира
Петак, 27.05. 19.00 Интерни час клавира
20.00 Интерни час, кл. А. Јовановић – соло певање
Субота, 28. 05. 18.00 Наступ ученика школе – Београдска тврђава
Дипломски испит – соло певање, кл. А. Јовановић