ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

Због постојеће ситуације нисмо у могућности да се видимо, па Вам се обраћамо овим путем. Пријаве за прваке можете слати мејлом, а о начину и термину полагања пријемног испита бићете накнадно обавештени. Надамо се да сте сви добро и да се ближи крај ове ситуације.

На овим странама ћете наћи све информације о пријемном испиту и упису у нашу музичку школу.

За почетак,овде можете прочитати зашто је бављење музиком добро за децу.

Ми Вам нудимо неколико нивоа музичког образовања:

ПРИПРЕМНИ РАЗРЕДМузички вртић

ПРИПРЕМНИ РАЗРЕДМузичко забавиште

Пријаву за вртић и забавиште преузмите овде.

ОСНОВНА ШКОЛА

СРЕДЊА ШКОЛА – На сајту Министарства просвете налази се линк за поновно пријављивање за полагање пријемних испита  за упис у специјализоване средње школе.

ОСНОВНА ШКОЛА

ИЗАБЕРИ ИНСРУМЕНТ

ПРИПРЕМИТЕ СЕ

Настава у нашој школи одвија се на две локације:
Матична зграда
(Немањина улица бр.9)

Сви инструменти осим обое и  саксофона.
Одељење „Вељко Рамадановић“
(Ул. цара Душана бр.143)

Клавир, виолина, хармоника, кларинет, обоа, саксофон, гитара.

МАТИЧНА ЗГРАДА и „Рамадановић“

ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У ОСНОВУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ

ПОТРЕБНО ЈЕ ДА СЕ ИЗВРШИ ПРИЈАВА
од 4. МАЈА до 1. ЈУНА 2020.

на мејл: m.s.kmanojlovic@gmail.com

ДОСТАВЉАЊЕМ СЛЕДЕЋЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ:

(обавезно заокружити за коју зграду се опредељујете)
  1. ПРИЈАВА (преузети овде)
  2. Фотокопија извода из матичне књиге рођених детета (може старије од шест месеци)                                                          САМО УЧЕНИЦИ КОЈИ ПОЛОЖЕ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ТРЕБА ДА СЕ УПИШУ

У ВРЕМЕ КОЈЕ ЋЕ  БИТИ НАКНАДНО ОБЈАВЉЕНО.

При упису доставити потврду о уплати донације за ЂАЧКИ ФОНД:

уплатилац: ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА

сврха уплате: ОМШ – I рата –ЂАЧКИ ФОНД школска 2020/2021.год.
прималац: МШ „К. Манојловић“, Немањина улицабр.9, Земун
износ: = 3.000,00
рачун примаоца: 840-2879760-56

Напомена: На предлог  Савета родитеља и Школског одбора Музичке школе “Коста Манојловић”,формиран је ЂАЧКИ ФОНД. Средства ЂАЧКОГ ФОНДА користе се за куповину и одржавање музичких инструмената, набавку нотног материјала, стипендирање ученика, путовања ученика, унапређење образовног процеса, организовање манифестација на којима учествују ученици школе и друго. Потрошњу ових средстава, према Правилнику, контролише Савет родитеља. Донаторске уплате родитеља врше се у три рате: I рата при упису, II рата (3.000) у октобруи III рата (3.000) у фебруару преко рачуна школе.