Са великим поносом објављујемо да је на 68. Републичком фестивалу Србије, у организацији ЗМБШС, одржаном у Суботици, екипа наше школе остварила изузетан успех и освојила прво место у укупном пласману!
На такмичењу, на којем су учествовале укупно 63 школе из целе Србије, наши ученици освојили су импресивних 99,67 бодова, што је уједно и најбољи резултат фестивала.
Нашу школу представљали су:
- Тимофеј Степанов – виола, класа Александре Кијановић
- Ива Ракочевић – виолина, класа Санде Драмићанин
- Давид Божић – клавир, класа Синише Радојчића
- Милица Џомбић – соло певање, класа Олге Малевић Ђорђевић
- Трио: Тимофеј Степанов, Давид Божић и Зоја Степанов, класа Александра Кијановић и Синиша Радојчић
- Гудачки оркестар ОМШ, диригент Небојша Цвијановић
Овај велики успех резултат је преданог рада наших ученика, посвећености професора и заједничког труда целе школе. Поносни смо што су наши млади музичари још једном показали врхунски квалитет, уметничку зрелост и љубав према музици.
Посебну захвалност упућујемо и клавирским сарадницима Хелени Гавроски, Лидији Толди и Растку Павловићу, који су својим радом и подршком дали значајан допринос овом великом успеху.
Честитамо свим ученицима, професорима и сарадницима на изузетном остварењу и желимо им још много награда и уметничких достигнућа!
Наступе наших ученика и слике можете погледати ОВДЕ




















