На Међународном такмичењу „Лав Мирски“, одржаном у Осијеку од 8. до 10. маја, ученици наше школе из класе проф. Ненада Ненића, уз клавирску сарадњу проф. Сањина Јаковљевића, остварили су запажене резултате:

Ана Томић — III категорија — II награда (89 бодова)
Андрија Главинић — IV категорија — II награда (80,25 бодова)

Честитамо ученицима и професору на успешно представљеној школи и желимо им још много успеха на будућим такмичењима!