Концерт лауреата 3. Међународног такмичења младих музичара 2023.

Константин Ђоковић, ученик 2. разреда наше средње музичке школе из класе Синише Радојчића, је имао наступ 15. маја 2024. на концерту лауреата овог такмичења. Сам догађај је одржан у Концертној дворани Ватрослава Лисинског у Загребу (мала сала) и која је надалеко познат културно-уметнички центар града Загреба и Републике Хрватске. Ова сала броји више стотина места за публику и свирало се на фантастичном клавиру марке Стенвеј. Константин Ђоковић је наступио са првим ставом Бетовенове Сонате оп. 31 Ге-Дур и Шопеновом Етидом оп. 10 у Це-Дуру. Овај изузетан наступ је награђен громким аплаузом, чиме га је публика више пута враћала на сцену да се поново поклони.

То је поново потврдило висок степен професионализма овог младог уметника, класе којој припада, клавирског одсека и наше школе, која га подржава.

Честитамо Константину и проф. Синиши!