Клавирски одсек

Бабовић Милица
Бајић Татјана
Булајић Драгана
Главић Лидија (руководилац)
Дмитровић Снежана
Дујаковић Даница
Ђорђевић Ана
мр Живановић Ана
Ивановић Радојка
Инхоф Катарина
Јаблановић Тања
Јовановић Марија
Јовичић Ана
мр Јосифоски Смиља
Малевић Ђорђевић Олга
Мартиновски Весна
Матић Вукадин
Милановић Војин
Милчић Снежана
Опаров Добрила Ирена
Пејић Биљана
Петковић Ана
Петровић Данијела
Пеурача Радмила
Поповић Биљана
Радојчић Синиша

Раичковић Александра
мр Савић Биљана
Симановић Жељка
Синђелић Весна
мр Стојановић Невана
Страхињић Милена
Тодоровић Ивана
мр Хаџиомеровић Дина
Црнобрња Анета
мр Шућур Сања

Гудачки одсек

Благојевић Наташа, виолончело
Бошковић Татјана, виолина
Вујадиновић Ана, виолина
Вукајловић Јелена, виолина
Гагић Јелисавета, виолина
Грубин Тамара, виолина (руководилац)
Дадић Бојана, виолина

Драмићанин Санда, виолина
Драмићанин Исидора, виолина
Зечевић Јована, виолина
Илијоска-Богић Ана, виолина
Јокетић Татјана, виолина
Кијановић Александра, виола
Коматина Јелена, виолина

Лаловић Борислав, контрабас
Матић Момчило, виолина
Николић Владимир, виолина
Пегаз Невена, виолончело
Прибићевић Нина, виолина
Радовић Гордана, виолина

Дувачки одсек

Антонијевић Александар, кларинет
Буркерт Александар, флаута
мр Вукелић Бојан, саксофон
Илић Игор, тромбон
Кирн Иван, обоа
Китановић Александар, хорна
Крстић Тијана, флаута
Мирчетић Ема, флаута
Ненадовић Ведран, труба
мр Стајевић Владислав, флаута
мр Стојановић Горан, кларинет (руководилац)

Одсек хармонике

Биочић Блаженка
Вагнер Даниела
Марковић Марко
Милосављевић Павловић Маја
Михаиловић Мирјана
Ракић Данијела, педагошки саветник (руководилац)
Ушљебрка Стефан

Одсек за гитару

Бакиш Вера
Димитријевић Душан
Димитријевић Милан
Јованић Андреј
Ковачић Горан
Остојић Лазар (руководилац)
Попара Сретен

Одсек за соло певање

мр Вранић Светлана
мр Јовановић Ана (руководилац стручног већа)
Ненић Ненад

Клавирски сарадници

Врца Стеван
мр Гавроска Стојановић Хелена (руководилац)
Др. ум. Здравковић Никола
Кокир Ана
Кузманоски Наташа
Маровић Бисерка
Пеурача Радмила
Раичевић Даша
Толди Лидија
мр Цветковић Јелена
Шабарић Ивана

Одсек за теоретске предмете и музичку продукцију

Анђелковић Матија
Ашику Јасмина
Бусанчић Ивана
Вукелић Емилија
Јагодић Весна
Јовичић Мирјана
Ракоњац Весна (руководилац)

Каралић Александра
Лазендић Александра
Латић Мирјана
Милојичић Владимир
др Петровић Душан, педагошки саветник
Поповић Драгана

Родић Милош
др Самолов Александра
мр Стамболић Оливера
Станишић Ивана
Суботић Нина
Цвијановић Небојша

Општеобразовна настава

Арамбашић Савић Марија, социологија и филозофија
Базић Небојша, историја
Вуков Симентић Србислава, италијански језик и грађанско васпитање (руководилац)
Ђукић Соња, српски језик и књижевност
Ђурић Виолета, биологија
Љубинковић Бранислав, верска настава
Михаиловић Ивана, енглески језик
Рађеновић Илија, информатика
др Самолов Александра, физика
Смиљанић Весна, физичко васпитање
Тодоровић Снежана, психологија