Стручно веће наставника клавира

Алексић Неда

Бабовић Милица

Бајић Татјана

Бечејац Јелена

Булајић Драгана

Главић Лидија

Дмитровић Снежана

Ђорђевић Ана

Ивановић Радојка

Јаблановић Тања

Јовановић Марија

Јовичић Ана

мр Јосифоски Смиља

Малевић Ђорђевић Олга

Мартиновски Весна

Матић Вукадин

Милановић Војин

Милчић Снежана

Опаров Добрила Ирена

Пејић Биљана

Петковић Емилија

Петровић Данијела

Поповић Биљана

Радојчић Синиша

Раичковић Александра

Ружичић Ивана

мр Савић Биљана

Симановић Жељка (руководилац)

Синђелић Станковић Весна

мр Стојановић Невана

Страхињић Милена

Тодоровић Ивана

мр Хаџиомеровић Дина

Црнобрња Анета

мр Шућур Сања

Стручно веће наставника гудачих инструмената

Благојевић Наташа, виолончело

Бошковић Татјана, виолина

Вујадиновић Ана, виолина

Вукајловић Јелена, виолина

Гагић Јелисавета, виолина

Грубин Тамара (замена Ђачић Злата), виолина

Дадић Бојана, виолина

Драмићанин Санда, виолина

Драмићанин Исидора, виолина

Зечевић Јована, виолина

Илијоска-Богић Ана, виолина

Јокетић Татјана, виолина

Кијановић Александра, виола (руководилац)

Коматина Јелена, виолина

Лаловић Борислав, контрабас

Матић Момчило, виолина

Николић Владимир, виолина

Пегаз Невена (замена Савић Павле), виолончело

Прибићевић Нина, виолина

Радовић Гордана, виолина

Стручно веће наставника дувачких инструмената

Антонијевић Александар, кларинет

Буркерт Александар, флаута

мр Вукелић Бојан, саксофон

Ђорђевић Милош, кларинет

Илић Игор, тромбон

Кирн Иван, обоа

Китановић Александар, хорна

Крстић Тијана, флаута

Мирчетић Ема, флаута (руководилац)

Ненадовић Ведран, труба

мр Стајевић Владислав, флаута

Стручно веће наставника хармонике

Биочић Блаженка

Вагнер Даниела

Марковић Марко

Милосављевић Павловић Маја

Михаиловић Мирјана

Ракић Данијела, педагошки саветник (руководилац)

Ушљебрка Стефан

Стручно веће наставника гитаре

Бакиш Вера

Димитријевић Душан

Димитријевић Милан

Јованић Андреј

Ковачић Горан (руководилац)

Остојић Лазар

Попара Сретен

Стручно веће наставника соло певања

мр Вранић Светлана (руководилац)

мр Јовановић Ана

Ненић Ненад

Стручно веће наставника-корепетитора

Врца Стеван

мр Гавроска Стојановић Хелена (руководилац)

Живковић Александра

др ум. Здравковић Никола

Кокир Ана

Маровић Бисерка

Пеурача Радмила

Раичевић Даша

Толди Лидија

мр Цветковић Јелена

Шабарић Ивана

Стручно веће наставника теоретских предмета и музичке продукције

Ашику Јасмина

Бусанчић Ивана

Вукелић Емилија (руководилац)

Јовичић Мирјана

Каралић Александра

Коцић Ања

Ракоњац Весна

Лазендић Александра

Латић Мирјана

Милојичић Владимир

Поповић Драгана

Родић Милош

мр Стамболић Оливера

Суботић Нина

Цвијановић Небојша

Анђелковић Матија

др Петровић Душан, педагошки саветник, (руководилац)

др Самолов Александра

Станишић Ивана

 

Стручно веће наставника општеобразовне наставе

Арамбашић Савић Марија, социологија и филозофија

Базић Небојша, историја

Вуков Симентић Србислава, италијански језик и грађанско васпитање (руководилац)

Ђукић Соња, српски језик и књижевност

Љубинковић Бранислав, верска настава

Михаиловић Ивана, енглески језик

Рађеновић Илија, информатика и математика

Смиљанић Весна, физичко васпитање

Тодоровић Снежана, психологија