Камерни састав “Tango y passion” који чине наши ученици средње школе

Јелисавета Зорић- виолина, Владета Маринков- гитара, Анастасија Константиновић- клавир, Уна Живановић- контрабас и Игор Филиповић- хармоника, из класе проф. Блаженке Биочић, 11. јануара наступили су у хали спортског друштва Раднички на свечаности под називом „ Сто дана до стотог роћендана“ коју је организовало најстарије спортско друштво са наших простора.

Пригидан културно уметнички програм уз обраћање челника спортског друштва и представника локалне власти био је наменњен деци спортистима, њиховим родитељима као и ветеранима свих спортова који се у овом друштву негују једно столеће.

Наши ученици су најављени као млади уметници школе која је недавно прославила значајан Јубилеј – 80 година рада.

Својим наступом у музичком делу програма честитали смо Спортском друштву Раднички првих сто година постојања, са жељом да укажемо на  подједнак значај  спорта и музике у развоју младих и поруком:

„Музика и спорт за сву децу“.