Клавирски одсек

Бабовић Милица
Бајић Татјана
Булајић Драгана
мр Вукосављевић Зорица (замена Александрa Живковић)
Главић Лидија
Дмитровић Снежана
Живановић Ана
Ивановић Радојка
Инхоф Катарина
Јаблановић Тања
Јовановић Марија (замена Дарја Самофолова)
Јовичић Ана

мр Јосифоски Смиља
Малевић Ђорђевић Олга
Мартиновски Весна
Милановић Војин
Милчић Снежана
Опаров Добрила Ирена
Пејић Биљана
Петковић Ана (замена Петковић Емилија)
Петровић Данијела
Пеурача Радмила
Поповић Биљана
Радојчић Синиша

Раичковић Александра (руководилац одсека)
Рашовић Радмила
мр Савић Биљана
Симановић Жељка
Синђелић Весна
мр Стојановић Невана
Страхињић Милена
Тодоровић Ивана
Црнобрња Анета
Чотра Драгана (замена Ђорђевић Ана)
мр Шућур Сања
мр Хаџиомеровић Дина

Гудачки одсек

Професори виолине:

Татјана Бошковић
Јелисавета Гагић
Јелена Коматина
Нина Прибићевић
Ана Вујадиновић
Ана Илијоска-Богић
Гордана Радовић
Јелена Вукајловић
Санда Драмићанин

Татјана Јокетић (руководилац одсека)
Владимир Николић
Јована Зечевић
Тамара Грубин
Дадић Бојана
Матић Момчило

Професори виоле су:

Александра Кијановић
Милошевић Томислав

Професори виолончела су:

Благојевић Наташа
Невена Пегаз

Професор контрабаса је:

Борислав Лаловић

Дувачки одсек

Александар Антонијевић, кларинет
Радивој Лазић, кларинет
Александар Китановић, хорна
Драгиша Матић, флаута
мр Владислав Стајевић, флаута (руководилац одсека)
Тијана Крстић, флаута
Растислав Менђан, флаута
Златарев Немања, тромбон
мр Бојан Вукелић, саксофон
Иван Кирн, обоа
Ведран Ненадовић, труба

Одсек хармонике

Мирјана Михаиловић
Блаженка Биочић
Даниела Вагнер
Ракић Данијела (руководилац одсека)
Маја Павловић
Бојана Јовановић (замена Марко Марковић)
Стефан Ушљебрка

Одсек за гитару

Андреј Јованић
Милан Димитријевић
Сретен Попара (руководилац одсека)
Вера Бакиш
Горан Ковачић
Душан Димитријевић
Остојић Лазар

Одсек за соло певање

мр Ана Јовановић
Ненад Ненић (руководилац одсека)
мр Светлана Вранић

Стручни сарадници

Тодоровић Снежана, психолог
Јагода Анђелковић Љујић, педагог
Лазић Весна, нототекар
Снежана Николић, медијатекар

Клавирски сарадници

Пеурача Радмила (руководилац одсека)
Бисерка Маровић
Лидија Толди
мр Јелена Цветковић
Стеван Врца
Даша Раичевић
Ана Кокир
Никола Здравковић
мр Хелена Гавроска Стојановић
Наташа Кузманоски
Никола Марковић

Одсек за теоретске предмете и музичку продукцију

Весна Јагодић
Мирјана Јовичић
Весна Ракоњац
Александра Каралић
Јасмина Ашику
Ивана Бусанчић
Нина Суботић

Александра Лазендић
Небојша Цвијановић
мр Оливера Стамболић
Владимир Милојичић
Мирјана Латић (руководилац одсека)

Маринковић Зоран
др Душан Петровић
Родић Милош
Мирослав Савић
др Самолов Александра
Емилија Вукелић
Андреа Гајић

Општеобразовна настава

Српски језик и књижевност – Соња Ђукић
Енглески језик – Ивана Михаиловић
Италијански језик и Грађанско васпитање– Србислава Вуков Симентић (руководилац одсека)
Историја – Стојанка Милић
Психологија – Снежана Тодоровић
Социологија и филозофија – Арамбашић Савић Марија
Информатика – Илија Рађеновић
Физичко васпитање – Весна Смиљанић
Физика – др Александра Самолов
Биологија – Виолета Ђурић
Верска настава – Бранислав Љубинковић

Помоћно-техничко особље

Милан Ожеговић, домар
Мујесира Мехмедовић, спремачица
Милица Јовановић, спремачица
Милка Павловић, спремачица
Јасмина Ћурковић, спремачица
Љиљана Милошевић, спремачица
Снежана Јовановић, спремачица
Тијана Млађеновић, спремачица
Ана Трифуновић, спремачица
Стојаковић Милорад, аудио техничар