Клавирски одсек

Бабовић Милица
Бајић Татјана
Булајић Драгана
Главић Лидија (руководилац стручног већа)
Дмитровић Снежана
Ђорђевић Ана
мр Живановић Ана
Живковић Александра (замена за мр Вукосављевић Зорицу)
Ивановић Радојка
Инхоф Катарина
Јаблановић Тања
Јовановић Марија
Јовичић Ана

мр Јосифоски Смиља
Малевић Ђорђевић Олга
Мартиновски Весна
Милановић Војин
Милчић Снежана
Опаров Добрила Ирена
Пејић Биљана
Петковић Ана (замена Петковић Емилија)
Петровић Данијела
Пеурача Радмила
Поповић Биљана
Радојчић Синиша

Раичковић Александра
Рашовић Радмила
мр Савић Биљана
Симановић Жељка
Синђелић Весна
мр Стојановић Невана
Страхињић Милена
Тодоровић Ивана
мр Хаџиомеровић Дина
Црнобрња Анета
мр Шућур Сања

Гудачки одсек

Професори виолине:

Бошковић Татјана
Вујадиновић Ана
Вукајловић Јелена
Гагић Јелисавета
Грубин Тамара
Дадић Бојана
Драмићанин Санда
Зечевић Јована
Илијоска-Богић Ана

Јокетић Татјана
Коматина Јелена (руководилац стручног већа)
Матић Момчило
Николић Владимир
Прибићевић Нина
Радовић Гордана

Професори виоле су:

Кијановић Александра

Наставник читања с листа је:

Глишић Иван

Наставници виолончела су:

Благојевић Наташа
Пегаз Невена

Наставник контрабаса је:

Лаловић Борислав

Дувачки одсек

Антонијевић Александар, кларинет
Буркерт Александар, флаута
мр Вукелић Бојан, саксофон
Илић Игор, тромбон
Кирн Иван, обоа
Китановић Александар, хорна (руководилац стручног већа)
Крстић Тијана, флаута
Мирчетић Ема, флаута
Ненадовић Ведран, труба
мр Стајевић Владислав, флаута
мр Стојановић Горан, кларинет

Одсек хармонике

Биочић Блаженка
Вагнер Даниела
Марковић Марко
Милосављевић Павловић Маја
Михаиловић Мирјана
Ракић Данијела, педагошки саветник (руководилац стручног већа)
Ушљебрка Стефан

Одсек за гитару

Бакиш Вера
Димитријевић Душан
Димитријевић Милан
Јованић Андреј
Ковачић Горан
Остојић Лазар (руководилац стручног већа)
Попара Сретен

Одсек за соло певање

мр Вранић Светлана (Мина Глигорић)
мр Јовановић Ана (руководилац стручног већа)
Ненић Ненад

Стручни сарадници

Анђелковић Љујић Јагода, педагог
Гвоздић Маријана, нототекар
Николић Снежана, медијатекар
Тодоровић Снежана, психолог
Филајдић Милица, нотограф

Клавирски сарадници

Алексић Неда (Шабарић Ивана)
Врца Стеван
мр Гавроска Стојановић Хелена (руководилац стручног већа)
Здравковић Никола
Кокир Ана
Кузманоски Наташа
Маровић Бисерка
Пеурача Радмила
Раичевић Даша
Толди Лидија
мр Цветковић Јелена

Одсек за теоретске предмете и музичку продукцију

Ашику Јасмина
Бусанчић Ивана
Вукелић Емилија
Јагодић Весна
Јовичић Мирјана
Ракоњац Весна

Каралић Александра (Ристивојевић Ана)
Лазендић Александра
Латић Мирјана
Маринковић Зоран
Милојичић Владимир
др Петровић Душан, педагошки саветник

Родић Милош
Савић Мирослав
др Самолов Александра
мр Стамболић Оливера
Суботић Нина (руководилац стручног већа)
Цвијановић Небојша

Општеобразовна настава

Биологија – Ђурић Виолета
Верска настава – Љубинковић Бранислав
Енглески језик – Михаиловић Ивана
Информатика – Рађеновић Илија
Историја – Базић Небојша
Италијански језик и Грађанско васпитање – Вуков Симентић Србислава (руководилац стручног већа)
Психологија – Тодоровић Снежана
Социологија и филозофија – Арамбашић Савић Марија
Српски језик и књижевност – Ђукић Соња
Физика – др Самолов Александра
Физичко васпитање – Смиљанић Весна

Помоћно-техничко особље

Стојаковић Милорад, аудио техничар
Ожеговић Милан, домар
Јовановић Милица, спремачица
Јовановић Снежана, спремачица
Кирн Зорица, спремачица
Мехмедовић Мујесира, спремачица
Милошевић Љиљана, спремачица
Млађеновић Тијана, спремачица
Павловић Милка, спремачица
Ћурковић Јасмина, спремачица