Поштовани  родитељи и ученици,

Коначну ранг листу пријемног испита за средњу музичку школу за образовни профил музички извођач класичне музике можете видети ОВДЕ

Коначну ранг листу пријемног испита за средњу музичку школу за образовни профил дизајнер звука можете видети ОВДЕ

Важне информације:

Понедељак 24.06.2024.

08:00-16:00 УПИС УЧЕНИКА У I РАЗРЕД СМШ соба 6. Приликом уписа потребно је доставити доказ о уплати прве рате донације за ђачки фонд*.

*На предлог Савета родитеља и Школског одбора Музичке школе “Коста Манојловић”, формиран је ЂАЧКИ ФОНД. Средства ЂАЧКОГ ФОНДА користе се за куповину и одржавање музичких инструмената, набавку нотног материјала, стипендирање ученика, путовања ученика, унапређење образовног процеса, организовање манифестација на којима учествују ученици школе и друго. Потрошњу ових средстава, према Правилнику, контролише Савет родитеља. Донаторске уплате родитеља врше се у три рате: I рата (3.000) при упису, II рата (3.000) у октобру и III рата (3.000) у фебруару преко рачуна школе.

Пример уплате рате Ђачког фонда:

уплатилац: ИМЕ И ПРЕЗИМЕ УЧЕНИКА

сврха уплате: СМШ – I рата – ЂАЧКИ ФОНД школска 2024/2025. година

прималац: МШ „К. Манојловић“, Немањина улица бр. 9, Земун

износ: = 3.000,00 РСД

рачун примаоца: 840-2879760-56

Правилник о коришћењу средстава ђачког фонда Музичке школе „Коста Манојловић“ можете погледати ОВДЕ

Са поштовањем,

Управа школе