Аутор: kostaman

ПРИПРЕМА УЧЕНИКА ЗА СРЕДЊУ ШКОЛУ – СОЛФЕЂО И ТЕОРИЈА

ПРИПРЕМА УЧЕНИКА ЗА СРЕДЊУ ШКОЛУ – СОЛФЕЂО И ТЕОРИЈА ОДРЖАЋЕ СЕ У ПЕРИОДУ ОД 17. МАРТА 2017. ДО 27. МАЈА 2017. ПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ:   17.03.2017. (петак)   од  20-20.45 соба 36   24.03.2017. (петак)  од  19.45-20.00  соба 36   01.04.2017. (субота)  од  8.00-8.45 соба 36   08.04.2017. (субота) од  8.00-8.45  соба 33   22.04.2017. (субота) од  8.00-8.45  соба 33   29.04.2017. (субота) од  8.00-8.45  соба 36   06.05.2017.  (субота) од  8.00-8.45  соба 36   12.05.2017.  (петак)  од  19.15-20.00  соба 30   20.05.2017. (субота)  од  18.30-19.15  соба 33   27.05.2017. (субота)  од  17.15-18.00  соба 36   ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ Они који...

Read More

КВИЗУМ III

Свечана сала школе, субота и недеља (25. и 26.фебруар), Такмичење ученика средњих музичких школа из теоретских дисциплина Добро дошли!!! 🙂   Poštovane kolege, sadašnji i bivši učenici, jednom rečju – dragi prijatelji, pozivam vas da dođete na treći po redu Kvizum, koji će se održati ovog vikenda – u subotu sa početkom u 14:00, kada je u planu prva etapa kviza sa 5 ekipa, i u nedelju sa početkom u 12:00 – polufinale i finale, u MŠ „Kosta Manojlović“ u Zemunu (Nemanjina 9). Kvizum je ekipno nadmetanje učenika srednjih muzičkih škola u oblasti teoretskih predmeta, sa audio-vizuelnom podrškom prilikom emitovanja zadataka....

Read More

КОНЦЕРТ УЧЕНИКА СОЛО ПЕВАЊА-ГАЛЕРИЈА АРТГЕТ

Понедељак, 20. фебруар Галерија АРТГЕТ у 21 час PROGRAM 1. F. Blanđini Duet Per valli per boschi Marija Stefanović Maja Belić II OMŠ Milica Opačić VI omš 2. I. Zajc Na gondoli Iva Laštro, I SMŠ 3. V. A. Mocart Čarobna frula „O Isis und Osiris„ arija Sarastra Luka Rokvić, I SMŠ 4. K. V. Gluk Alčesta „Divinités du Styx„ arija Alčeste Marija Žirović, I SMŠ 5. G. F. Hendl Ch’io mai vi possa arija iz opere Široje Nastasija Petković, II SMŠ 6. L. van Betoven In questa tomba oscura Mark Kurmanbajev, II SMŠ 7. V. A. Mocart Als...

Read More

МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ „ДАВОРИН ЈЕНКО“

28-31. jaнуар 2017.године    ПРЕТКАТЕГОРИЈА   Б Мила Илић   I-7                                   класа Ана Ђорђевић Tатјана Поповић III-7                      класа Ивана Тодоровић    КАТЕГОРИЈА    А Искра Миленковић II-2                   класа Ана Ђорђевић Радоњић Димитрије III-4                  класа  Анета Црнобрња   KATЕГОРИЈА    Б Василија Јездић II-1                          класа Ивана Тодоровић Ковач Марија II-7                           класа Лидија Главић Јована Kончаревић III -2                   класа Зорица Вукосављевић   KATEГОРИЈА    Ц Милош Грнчароски II-3                        класа Лидија Главић Петар Тошков III-1                             класа Тања Јаблановић    Милан Ђукић III-3                               класа Тања Јаблановић     KATEГОРИЈА    Д Дуња Бераковић III-4                      класа Олга Малевић Ђорђевић Никола Лекић III-5                          класа Ивана Тодоровић  ...

Read More

Земунске музичке вечери

Некадашњи ученици

bogdan_bozovic

Богдан Божовић

vladimir-popovic

МИЛОШ ПОПОВИЋ

MilenaGligic180

МИЛЕНА ГЛИГИЋ

MilenkovicStefan

Стефан Миленковић

NemanjaRadulovic

Немања Радуловић

maja-bogdanovic

Маја Богдановић

Lidija-Bizjak

Лидија Бизјак

sanjabizjak

Сања Бизјак

Bojan

Бојан Зулфикарпашић

Aleksandar-Serdar

Александар Сердар

Јасмина Трумбеташ

ivan_tomasev

Иван Томашев