Драги ученици, колеге и пријатељи у музици,

У току је такмичење у дисциплини КЛАВИР на ZEMUN INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION 2024. Наступа 94 младих пијаниста из Србије, Босне и Херцеговине, Црне Горе, Бугарске и Израела. Жири чине еминентни уметници и педагози: Корделија Хофер (Моцартеум, Аустрија), Лидија Станковић (ФМУ Београд), Татјана Козлова (Музички конзерваторијум у Тел-Авиву, Израел) и Милица Јелача Јовановић (Western Washington University у Белингему, САД) и Михајло Зурковић (АУ Нови Сад).

Најбољи од најбољих наступају у СУПЕР ФИНАЛУ, а уз пратњу Уметничког ансамбла Војске Србије “Станислав Бинички”.

СУПЕР ФИНАЛЕ дисциплине клавир је на програму у петак 26. априла са почетком у 18:00 часова, у Дому Војске Србије, улица Браће Југовића бр. 19.

Сви садржаји су отворени за јавност и бесплатни за посетиоце, а можете их пратили и на YouTube каналу школе (Live Stream) и друштвеним мрежама.

Добродошли!