На јубиларном 70. Светском Трофеју 2020, најпрестижнијем такмичењу за хармонику, одржаном ове године у онлајн формату ученици наше школе из класе професорке Данијеле Ракић су били представници Србије и остварили запажене резултате у веома јакој конкуренцији.
– Јован Томић 3. разред СМШ у категорији Интернационални трофеј до 18 година освојио је четврто место.
– Лука Симовић 3. разред СМШ је у истој категорији освојио осмо место у конкуренцији од 18 учесника.
– Лазар Симовић 1. разред СМШ у категорији Интернационални трофеј до 14 година освојио је десето место у конкуренцији од чак 38 учесника.
– Влајко Јовановић 1. разред СМШ у категорији Јуниори као најмлађи учесник освојио је двадесеттреће место у конкуренцији од чак 33 учесника.
ЧЕСТИТАМО!