18.-21.05.2018.год. у Белгороду,  Русија

На недавно одржаном међународном фестивалу Хармонија у Белгороду у Русији ученици наше школе постигли су изузетно високе резултате и у најбољем светлу приказали своју школу и своју Земљу.

ЛАУРЕАТ КАТЕГОРИЈЕ (клавирска хармоника)

Петрић Михајло  IIIраз.ср.шк.- класа Д.Ракић

ЛАУРЕАТ КАТЕГОРИЈЕ (дугметара)

Филиповић Игор    IIраз.ср.шк. – класа Д.Ракић

ПРВО МЕСТО (флаута)

Секулић Андрија   IIраз.ср.шк. – класа Т.Крстић

ДРУГО  МЕСТО (клавирска хармоника)

Бошковић Даница  Iраз.ср.шк.- класа Д.Ракић

У току фестивалских дана наши ученици су присуствовали предавањима и семинарима познатих професора и композитора Јевгенија Дербенка и Романа Бажилина и професора Михаила Шарабарина. Професорка наше школе Данијела Ракић је такође одржала мастер-клас на Белгородском колеџу уметности и културе и имала гостовање на Белгородској телевизији.

Велику част да наступе на Свечаном концерту лауреата у Белгородској филхармонији имали су Петрић Михајло и Секулић Андрија.

Домаћини су обезбедили бесплатан смештај нашој делегацији а такође су организовали бесплатно разгледање Музеја-дијараме Курска битка и екскурзију аутобусом по граду.