Званичним дописом директора музичке школе „Јосиф Маринковић“ из Вршца, наш колега Синиша Радојчић је позван да ученици из његове класе одрже целовечерњи концерт у том граду.

Музичка школа „Јосиф Маринковић“, као партнер Градског музеја Вршац, организује циклус  концерата класичне музике у сали Конкордија, под називом “Музиком до вашег срца”. Организатор је желео и препознао конекцију квалитетног простора и осмишљеног музичког пројекта са професионалним образовним приступом ученицима нашег колеге. На концерту је свирало пет ученика: Петар Мићић  V разред ОМШ,  Константин Ђоковић V разред ОМШ,  Матија Матејић VI разред ОМШ,  Марко Стевић 2. разред СМШ и  Милица Опачић 4. разред СМШ.

Надамо се да ће се и даље ученици и наставници наше школе представљати у овако лепом светлу.

Честитамо!