Наши ђаци са одсека за кларинет, саксофон, обоу и клавиар, а који наставу похађају у одељењу „Вељко Рамадановић“, приредили су мали концерт за малишане из ОШ „Соња Маринковић“ у Земуну. Уз занимљиву и едукативну конферансу Владе Карлића, ученицу су најмлаће основце увели у посебан свет музике и музичких инструмената, попут кларинета, саксофона, обое и клавира. На програму су била разноврсна дела од барокне до џез музике, а наши ђаци представили су се као солисти  и у камерним саставима.

Овим интересантним концертом, позвали смо све заинтересоване малишане да се пријаве на пријемни испит за музичку школу „Коста Манојловић“, одељење „Вељко Рамадановић“ и од наредне школске године заједно са нама упознају радост музицирања.