Уметности које имају временске димензије, током пандемије су се  прекодирале у дигиталне праксе. Такав поступак је резултирао смaњењем географских дистанци у смислу појавности пијаниста у сваком делу света. Ученици наше школе су учествовали на пијанистичком онлајн такмичењу “Франц Лист”, јануар 2021.

Изненађујући је податак, по речима организатора овог такмичења, да је за три категорије пристигло преко 360 пријава и да су извођења такмичара на веома високом професионалном нивоу.  Како је жири имао веома велики и тежак задатак, организатор је објаву резултата уместо у року од четри дана, померио за читавe две седмице. У тако великој конкуренцији, наши ученици клавира из класе проф. Радојчић Синише су презентовали школу својим квалитетним извођењима и освојили треће награде:

Ђоковић Константин,   5. разред ОМШ       А категорија/до 14 година

Стевић Марко,                 2. разред СМШ        Б категорија/до 18 година