Поштовани ученици и родитељи,

Друго полугодиште почиње 18. јануара 2021. године и настава ће се одвијати по моделу као што се радило на почетку школске године.

Ученици ће похађати редовно индивидуалну наставу – по постојећем распореду.

На групној настави биће дозвољено присуство до 16 ученика.

Уколико родитељ/старатељ жели да ученик похађа наставу на даљину, потребно је да одељенском старешини пошаље молбу до среде 20.01.2021. године. Ученик који се изјасни за наставу на даљину, у обавези је да све смотре, колоквијуме, испите, одговарања и писмене провере одради уживо у школи, у договору са предметним наставником. Такође, у обавези је да на одговарање теоретских предмета донесе на увид све свеске, домаће задатке и радове како би наставник могао да прати његов напредак.

Свим ученицима и родитељима желим срећан почетак другог полугодишта и пуно успеха у даљем раду и школовању.

мр Зорица Вукосављевић

директор школе