Фебруар 2020.год.

 КЛАВИР

ПРЕТКАТЕГОРИЈА А

Радмила Јанковић 2.раз.             1/награда         97 бодова

Класа: Анета Црнобрња

An Wang                                          1/7 награда         96,20 бодова

Класа: Хелена Гавроска

 

ПРЕТКАТЕГОРИЈА Б

Даница Додиг 3,раз,                      2/2 награда          93 бода

Класа: Ивана Тодоровић

 

КАТЕГОРИЈА А

Константин Ђоковић 5.раз.         1/7 награда          96,60 бодова

Класа: Синиша Радојчић

Татјана Поповић 6.раз.                 2/3 награда          93 бода

Класа: Ивана Тодоровић

Тара Петровић 4.раз.                     2/4 награда          92.80 бодова

Класа: Ивана Тодоровић

КАТЕГОРИЈА Б

Саша Опсеница  6.раз.                   1/4 наградa            97.20 бодова

Класа: Ирена Опаров

Марко Стевић 2.ср.                         1/5награда           96.80 бодова

Класа: Синиша Радојчић

Марко Мандић 5.раз.                      2/5награда           91.20 бодова

Класа: Радојка Ивановић

Емилија Јовишевић 1.ср.               3/7награда           85.60 бодова

Класа: Жељка Симановић

 

КАТЕГОРИЈА Ц

Уна Миљуш 4.ср.                             ЛАУРЕАТ         96.80 бодова

Класа: Дина Хаџиомеровић

 

КАТЕГОРИЈА Д

Стефан Ћалић 3 ср.                         2/2 награда           92.40 бодова

Класа: Радојка Ивановић

Андрија Јаковљевић  3.ср.             3/3 награда           89.40 бодова

Класа: Радојка Ивановић

Ариан Петровски 4.ср.                    3/4 награда           89.40 бодова

Класа: Дина Хаџиомеровић

Милица Опачић 3.ср.                      похвала              84.20 бодова

Класа: Синиша Радојчић

 

ХОРНА

Категорија хорне Д:

Сара Олујић, , I средње, 95,50 поена, I награда

Клавирски сарадник: Лидија Толди

Класа: Александар Китановић

ФЛАУТА

Предкатегорија А:

Ивона Аливојводић, III ниже –  II/ 2 награда

Категорија Б:

Елена Медић, I средње –  I/2 награда

Јана Стојаковић, I средње –  I/ 6 награда

Класа: Александар Буркерт

КЛАРИНЕТ

Ц категорија

Аљоша Јовановић , III смш – Лауреат ( 97.25 )
Класа А. Антонијевић
Сарадник  др ум Никола Здравковић
ОБОА
Б категорија
Андреј Јовановић- Лауреат
Класа проф. Иван Кирн
Клавирски сарадник др ум Никола Здравковић

ЧЕСТИТАМО!!!