Поштовани родитељи и ученици,

Родитељски састанак  поводом почетка школске године за ученике првог разреда средње музичке школе (упознавање  са  разредним старешинама,  договор  о  раду,  као  и обавештавање о начину организације наставе у складу са препорукама надлежних установа) биће одржан 31. августа 2020. године  у 18:00 часова у дворишту школе у матичној згради, улица Немањина бр. 9 у Земуну.

Дужни  смо  да  Вас  обавестимо  да  присуство  родитељском  састанку  подразумева да се ученици током   боравка  у  школи  придржавају  мера  које  је  прописало  Министарсво  просвете,  науке  и технолошког  развоја  (обавезно и исправно ношење маске све време боравка у школи, појединачно коришћење тоалета, редовно прање руку одмах након уласка у школу, незадржавање по ходницима школе).

Родитељски састанак ће водити директор школе, мр Зорица Вукосављевић.

С поштовањем,

Управа МШ „Коста Манојловић“,

Београд (Земун)

„Види свет очима музике!“