Наш ученици су се на позив диригента Владимира Мусајбашића прикључили Београдском дувачком оркестру и имали су успешан концерт у Великој дворани Задужбине И.М. Коларца 18. фебруара 2018. годибе, који је снимљен за програме Радио Београда.
Ученици који су учествовали су:
– Владимир Пешић, саксофон
– Ђурић Срђан, саксофон
– Вељко Којић, саксофон
– Аљоша Јовановић, кларинет
– Небојша Бркић, кларинет
– Сара Олујић, хорна
– Владан Павићевић, хорна

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Поштовани,

У име Београдског дувачког оркестра честитам вашим професорима, студентима и ученицима на учешћу у раду концертног дувачког оркестра, посебно на концерту филмске музике у Великој дворани Задужбине И.М. Коларца 18. фебруара, који је снимљен за програме Радио Београда.

Вама и њиховим наставницима захваљујем на разумевању за повремено изостајање са наставе због проба и наступа оркестра, у коме свирају заједно с најбољим професионалним музичарима и с искусним диригентима, од којих могу много научити.

Поздрављам вас

Владимир Мустајбашић